Čas na serveru 10:55:05

Milan Albich
Havana

Id: 163912

Havana

  •  / Havana / Milan Albich
  •  / Havana / Milan Albich
  •  / Havana / Milan Albich
  •  / Havana / Milan Albich

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, singováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 1463x

Vyvolávací cena:

9 000