Čas na serveru 15:19:28

Milan Skalský
Melantrichova ulice

Id: 2097

Melantrichova ulice

  •  / Melantrichova ulice / Milan Skalský

olej/sololit, rozměr 45 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 1986, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2283x

Vyvolávací cena: