Čas na serveru 02:42:54

Miloš Kurovský
Dívka a démon

Id: 425903

Dívka a démon

  •  / Dívka a démon / Miloš Kurovský

pastel/velur fixovaný na sololitu, rozměr 56 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech odřený povrch malby

zobrazeno: 1104x

Vyvolávací cena:

12 155