Čas na serveru 05:07:50

Miroslav Jirsa
Peříčko

Id: 85507

Peříčko

  •  / Peříčko / Miroslav Jirsa
  •  / Peříčko / Miroslav Jirsa
  •  / Peříčko / Miroslav Jirsa

fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1501x

Vyvolávací cena:

13.7.2017, 21:54:00

3.7.2017 18:24 1 000 Kč