Čas na serveru 15:39:14

Miroslav Prošek
Temné noci hlubina

Id: 605

Temné noci hlubina

  •  / Temné noci hlubina / Miroslav  Prošek

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 40 cm, signováno uprostřed, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2012x

Vyvolávací cena:

2 900