Čas na serveru 06:28:31

Miroslav Prošek
Temné noci hlubina

Id: 605

Temné noci hlubina

  •  / Temné noci hlubina / Miroslav  Prošek

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 40 cm, signováno uprostřed, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3008x

Vyvolávací cena:

2 900