Čas na serveru 17:54:00

Miroslav Šnajdr
Tabule vzpomínek

Id: 387307

Tabule vzpomínek

  •  / Tabule vzpomínek / Miroslav Šnajdr

olej/sololit, rozměr 60 x 75 cm, značeno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 24241x

Vyvolávací cena:

17 000