Čas na serveru 22:32:15

Miroslava Vrbová - Štefková
Zátiší

Id: 317902

Zátiší

  •  / Zátiší / Miroslava  Vrbová - Štefková

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1147x

Vyvolávací cena:

7 100