Čas na serveru 00:54:59

Nándor Katona
Tatry

Id: 46605

Tatry

  •  / Tatry / Nándor Katona
  •  / Tatry / Nándor Katona
  •  / Tatry / Nándor Katona

olej/plátno, rozměr 34 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 6112x

Vyvolávací cena:

10 000