Čas na serveru 01:56:36

Mlha v horách

Id: 484

Mlha v horách

  •  / Mlha v horách /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr plátna 68 x 98 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, nutno čistit, volné v rámu, na rámu oděrky

zobrazeno: 1674x

Vyvolávací cena:
1 800

2 200