Čas na serveru 12:17:44

Šeříky

Id: 1451

Šeříky

  •  / Šeříky /   Autor neurčen
  •  / Šeříky /   Autor neurčen
  •  / Šeříky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 52 x 63 cm, vpravo dole monogram, datace 1939 ?,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2167x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

15.10.2014, 20:09:00

15.10.2014 19:50 1 200 Kč