Čas na serveru 19:02:49

Na zamrzlé řece

Id: 355

Na zamrzlé řece

  •  / Na zamrzlé řece /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr plátna 31,5 x 43,5 cm, signováno vlevo dole, velmi kvalitní malba z 2. poloviny 19. století, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 3468x

Vyvolávací cena:
7 800

16 310