Čas na serveru 12:47:29

Nikola Mašić
Dívka

Id: 140410

Dívka

  •  / Dívka / Nikola Mašić
  •  / Dívka / Nikola Mašić
  •  / Dívka / Nikola Mašić

kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na papíru hnědé tečky, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2537x

Vyvolávací cena: