Čas na serveru 08:38:26

Nikola Mašić
Konvolut tří kusů

Id: 140409

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Nikola Mašić

olejomalba/dřevo, 1) rozměr 14 x 20 cm, nesignováno; 2) rozměr 22 x 31 cm, nesignováno; 3) rozměr 23 x 31, signováno vlevo dole, poškozené rámy, lehce poškozená malba, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2847x

Vyvolávací cena:

47 000