Čas na serveru 09:23:19

Nikola Mašić
Starý hudebník

Id: 140411

Starý hudebník

  •  / Starý hudebník / Nikola Mašić

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, hnědé tečky na papíru, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2514x

Vyvolávací cena:

14 000