Čas na serveru 16:07:54

Octave Gallian
V zámeckém parku

Id: 115905

V zámeckém parku

  •  / V zámeckém parku / Octave Gallian

olej/plátno, rozměr 33 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1459x

Vyvolávací cena: