Čas na serveru 02:11:35

Ještě Bezová duše

Id: 205201

Ještě Bezová duše

  •  / Ještě Bezová duše / Olbram Zoubek

částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek

zobrazeno: 1577x

Vyvolávací cena:
11 000

39 000

2019,10-1,10,21,08,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu