Čas na serveru 06:45:30

Ještě Bezová duše

Id: 205201

Ještě Bezová duše

  •  / Ještě Bezová duše / Olbram Zoubek

částečně zlacené olovo, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2004, autorský odlitek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek

zobrazeno: 6990x

Vyvolávací cena:
11 000

195 000

Účastníci: 21

Příhozy: 75