Čas na serveru 12:58:08

Oldřich Cihelka
Konvolut dvou kusů

Id: 51041

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Oldřich Cihelka

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 25 cm a 33 x 24 cm, oba kusy signovány, ilustrace ke knize "Vesnický román" od Karoliny Světlé, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1220x

Vyvolávací cena:

1 600