Čas na serveru 14:00:19

Oldřich Hlavsa
Zlatá alej

Id: 30801

Zlatá alej

  •  / Zlatá alej / Oldřich Hlavsa

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu, na spodní části lehce otřená barva, oděrky na rámu

zobrazeno: 3044x

Vyvolávací cena:
11 000

55 000