Čas na serveru 03:18:56

Oldřich Kerhart
Boží muka

Id: 2392

Boží muka

  •  / Boží muka / Oldřich Kerhart

olej/překližka, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, oboustranný obraz, oděrky na rámu, obraz lehce zvlněný, původní stav

zobrazeno: 1590x

Vyvolávací cena: