Čas na serveru 10:36:20

Oldřich Kulhánek
1000 Pounds

Id: 404401

1000 Pounds

  •  / 1000 Pounds / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 58,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1104x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 68