Čas na serveru 20:14:39

Oldřich Kulhánek
Adam

Id: 345702

Adam

  •  / Adam / Oldřich Kulhánek
  •  / Adam / Oldřich Kulhánek
  •  / Adam / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, uzavřeno plexisklem, oděrky na rámu

zobrazeno: 1121x

Vyvolávací cena:

17 500