Oldřich Kulhánek
Alchymia
Id: 496802
barevný lept/papír, rozměr listu 95 x 64 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, z 6 dílného cyklu Rudolfínská doba (1989)
zobrazeno: 827x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
2024,05-1,13,21,25,00
minimální příhoz 500 Kč