Čas na serveru 06:44:14

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 264913

Apotheosa Karlovy Prahy

  •  / Apotheosa Karlovy Prahy / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4474x

Vyvolávací cena:
1 200

26 333

Účastníci: 24

Příhozy: 74