Čas na serveru 17:51:32

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 440401

Apotheosa Karlovy Prahy

  •  / Apotheosa Karlovy Prahy / Oldřich Kulhánek

lept/papír, rozměr 48 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

zobrazeno: 680x

Vyvolávací cena:

28 000