Čas na serveru 19:51:41

Oldřich Kulhánek
Betsabé

Id: 2320

Betsabé

  •  / Betsabé / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, signováno vpravo dole, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4732x

Vyvolávací cena:
1 400

10 000

Příhozy: 48