Čas na serveru 02:10:21

Oldřich Kulhánek
Bez názvu I.

Id: 356701

Bez názvu I.

  •  / Bez názvu I. / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, kryto plexi (lehce poškrábané), rámováno

zobrazeno: 906x

Vyvolávací cena:

8 000