Čas na serveru 20:30:55

Oldřich Kulhánek
Claudio Monteverdi II.

Id: 163412

Claudio Monteverdi II.

  •  / Claudio Monteverdi II. / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1614x

Vyvolávací cena:

13 000