Čas na serveru 16:28:18

Oldřich Kulhánek
Don Quijote

Id: 473504

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Oldřich Kulhánek

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 15 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5459x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 69