Čas na serveru 17:47:45

Oldřich Kulhánek
Ecce homo No. 1

Id: 447705

Ecce homo No. 1

  •  / Ecce homo No. 1 / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 73 x 57,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 951x

Vyvolávací cena:

61 001

Příhozy: 72