Čas na serveru 07:46:05

Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky

Id: 199519

Erotické hrátky

  •  / Erotické hrátky / Oldřich Kulhánek

soubor šesti litografií/ruční papír, rozměr každé cca 48 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, adjustováno v původní vazbě

zobrazeno: 10834x

Vyvolávací cena:
8 000

67 500

Účastníci: 20

Příhozy: 75