Čas na serveru 10:42:20

Oldřich Kulhánek
Eva

Id: 345703

Eva

  •  / Eva / Oldřich Kulhánek
  •  / Eva / Oldřich Kulhánek
  •  / Eva / Oldřich Kulhánek
  •  / Eva / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, uzavřeno lehce poškozeným plexisklem, oděrky na rámu

zobrazeno: 972x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 48