Čas na serveru 00:52:23

Oldřich Kulhánek
Ex libris

Id: 270020

Ex libris

  •  / Ex libris / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3246x

Vyvolávací cena:
1 200

15 500

Účastníci: 20

Příhozy: 60