Čas na serveru 01:37:53

Oldřich Kulhánek
Faust

Id: 418102

Faust

  •  / Faust / Oldřich Kulhánek
  •  / Faust / Oldřich Kulhánek
  •  / Faust / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 9769x

Vyvolávací cena:

17 000