Čas na serveru 10:39:54

Oldřich Kulhánek
Figura serpentinata

Id: 457904

Figura serpentinata

  •  / Figura serpentinata / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 1043x

Vyvolávací cena:

19 000

Příhozy: 48