Čas na serveru 13:11:00

Oldřich Kulhánek
Hudební zátiší

Id: 470502

Hudební zátiší

  •  / Hudební zátiší / Oldřich Kulhánek

barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 95 x 64 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 529x

Vyvolávací cena:

31 000