Čas na serveru 08:09:25

Oldřich Kulhánek
Hudební zátiší

Id: 158002

Hudební zátiší

  •  / Hudební zátiší / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 86,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2993x

Vyvolávací cena:

36 500

Příhozy: 55