Čas na serveru 16:41:05

Oldřich Kulhánek
Jupiter a Danae

Id: 254713

Jupiter a Danae

  •  / Jupiter a Danae / Oldřich Kulhánek

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3220x

Vyvolávací cena:
800

11 401