Čas na serveru 23:13:32

Oldřich Kulhánek
Karel Hynek Mácha

Id: 257403

Karel Hynek Mácha

  •  / Karel Hynek Mácha / Oldřich Kulhánek

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4457x

Vyvolávací cena:
1 200

13 000