Čas na serveru 04:51:08

Oldřich Kulhánek
Kdo je kdo

Id: 194809

Kdo je kdo

  •  / Kdo je kdo / Oldřich Kulhánek

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 75 x 57,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1486x

Vyvolávací cena:

16 500