Čas na serveru 02:45:35

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 257409

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Oldřich Kulhánek

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu každého cca 16 x 11 cm, značeno, datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3104x

Vyvolávací cena:
1 200

29 000

Účastníci: 19

Příhozy: 74