Čas na serveru 00:12:35

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 304212

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměry ve výřezu 17 x 9,5 cm a 16 x 10 cm, vše značeno, číslováno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena:
3 800

11 000