Čas na serveru 16:20:00

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 69103

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Oldřich Kulhánek

Ex libris, rozměr ve výřezu 16 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1984; PF 1979, rozměr ve výřezu 10,5 x 6,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78; vše paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2134x

Vyvolávací cena:

3 900