Čas na serveru 12:16:00

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: ex libris Herakles, Hudební zátiší

Id: 463510

  •  / Konvolut dvou kusů: ex libris Herakles, Hudební zátiší / Oldřich Kulhánek

Herakles: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, Hudební zátiší: barevný lept/papír, rozměr listu 23,5 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 639x

Vyvolávací cena:

2 900