Čas na serveru 15:07:27

Oldřich Kulhánek
Kopernik

Id: 254711

Kopernik

  •  / Kopernik / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3527x

Vyvolávací cena:
2 200

23 000

Účastníci: 22

Příhozy: 51