Čas na serveru 13:23:59

Oldřich Kulhánek
Kyselé kousnutí

Id: 199503

Kyselé kousnutí

  •  / Kyselé kousnutí / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno, číslováno, paspartováno, zaskleno (prasklé sklo), oděrky na rámu

zobrazeno: 2556x

Vyvolávací cena:

18 500