Čas na serveru 17:30:45

Oldřich Kulhánek
Kyselé kousnutí

Id: 447707

Kyselé kousnutí

  •  / Kyselé kousnutí / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 64,5 x 48,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 569x

Vyvolávací cena:

20 000