Čas na serveru 00:34:02

Oldřich Kulhánek
Milenci

Id: 346203

Milenci

  •  / Milenci / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1444x

Vyvolávací cena:

12 000