Čas na serveru 23:37:32

Oldřich Kulhánek
Milionová bankovka

Id: 404402

Milionová bankovka

  •  / Milionová bankovka / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 58,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 6360x

Vyvolávací cena:

33 550

Příhozy: 55