Čas na serveru 19:56:12

Oldřich Kulhánek
Musical still life

Id: 254714

Musical still life

  •  / Musical still life / Oldřich Kulhánek

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 87,5 x 56 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:

25 000

Účastníci: 18

Příhozy: 48