Čas na serveru 11:39:38

Oldřich Kulhánek
Muž a žena

Id: 432301

Muž a žena

  •  / Muž a žena / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 1221x

Vyvolávací cena:

8 000